Müşteri Destek

03322365544

 • Kurumsal
 • Safe Güvenlik Elektronik ve Güvenlik Sistemleri; Konya ve çevre illerde elektronik ve güvenlik sistemleri ürünlerinin satış, montaj ve satış sonrası destek hizmetlerini yürütmektedir.

  Safe  Elektronik ve Güvenlik 18 yıldır değişen ve gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek, yeni ürün yelpazesini müşterilerine sunarak çok büyük projelerde yer almıştır.

  Safe Elektronik ve Güvenlik Konya ve çevre illerde ki büyük projelerin güvenlik tedbirleri konusunda çözüm ortağı olmuş ve özellikle son yıllarda gelişen inşaat sektörü ile birlikte artan konut ve kamu binalarına güvenlik tedbirleri konusunda yüzde yüz çözüm sunmuştur.

  Safe  Elektronik ve Güvenlik;  Akıllı Ev Sistemleri, Güvenlik Kameraları, Alarm Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Yüz Tanıma Sistemleri, Parmak İzi Okuma Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri ve Görüntülü Diafon Sistemleri satış, montaj ve satış sonrası destek hizmetlerini yürütmektedir

  Hakkımızda

  Safe Güvenlik Konya Ve Çevresinde Hizmet Vermektedir . Güvenilir İş Disiplini Deneyimli Personeli İle Hizmetinizdeyiz Bir Telef..

  Devamı...

  Nişantaşı Mahallesi Demir yolu caddesi Seçil sit No:38/h, 42100 Selçuklu/Konya